dostałem ostatnio siemensa C60 który się włańcza na sekunde czyli zapala sie na granatowo i wyłańcza i jak sie domyślam to padł sofcik i chce go wymienić ale nigdy się niebawiłem bo mam motke i to jest inna zabawa!! może mi ktoś nakierować lub podać limki jak to zrobić od początku?? i jeszcze jedno mam kabel USB i czym dam rade zrobić bo niewiem?? zgóry dzięki za odp