logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wymienić oprogramowanie w Siemens C60? Czy kabel USB wystarczy?

wąhol 24 Lut 2006 13:29 777 3
REKLAMA
  • #1 2341927
    wąhol
    Poziom 11  
    Posty: 180
    Ocena: 30
    dostałem ostatnio siemensa C60 który się włańcza na sekunde czyli zapala sie na granatowo i wyłańcza i jak sie domyślam to padł sofcik i chce go wymienić ale nigdy się niebawiłem bo mam motke i to jest inna zabawa!! może mi ktoś nakierować lub podać limki jak to zrobić od początku?? i jeszcze jedno mam kabel USB i czym dam rade zrobić bo niewiem?? zgóry dzięki za odp
  • REKLAMA
  • #2 2342307
    joger.js
    Poziom 23  
    Posty: 818
    Pomógł: 32
    Ocena: 8
    z kablem na USB nic nie zrobisz ... musisz mieć jakiś kabel sierwisowy do siemensów innaczej nie zrobisz ... potem szukasz plików udostępnionych na elektrodzie które wystawił bonekls czy jakoś tak sie nazwya wiem tylko tyle ze ma post w którym jest wszystko opisane jak wgrywać co wgrywać i gdzie wgrywać aha musisz zrobić jeszcze TP :)

    Pozdrowieani
  • REKLAMA
  • #3 2342807
    wąhol
    Poziom 11  
    Posty: 180
    Ocena: 30
    oki poszukam i musze kabel wymienić :(
  • #4 2345917
    bethke2
    Poziom 17  
    Posty: 413
    Pomógł: 1
    Ocena: 59
    Szukaj też na: siemensinfo.pl i siemensiak.pl tam powinno coś być o tym !
REKLAMA