Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Zafira 2,0 DTL - Serwis naprawa pompy paliwa

Zbyszko0007 05 Aug 2017 13:04 1773 4
 • #1
  Zbyszko0007
  Level 2  
  Witam. Szukam dobrego warsztatu,który zająłby sie moją Zośką,problem jak w/w napisane pompa paliwa.Czy znacie jakies dobre warsztaty z okolic Inowrocławia?Proszę o pomoc.
 • #3
  Zbyszko0007
  Level 2  
  Proszę wybaczyć.Tak to pompa wtryskowa.

  Dodano po 19 [minuty]:

  Tak w skrócie napisze,że zbiornik w aucie został wyczyszczony,zawierał tyle brudu że głowa mała to samo z przewodami filtry po wymianie.Auto szarpie,gaśnie zmienia obroty i ciężko zapala.,zapałił sie checki wyskoczył błąd p1220, wiec została jedynie pompa.Szulam warsztatu który bógłby sie tym zając,prosze o pomoc.
 • Helpful post
  #4
  jdubowski
  Tube devices specialist
  Zbyszko0007 wrote:
  zbiornik w aucie został wyczyszczony,zawierał tyle brudu że głowa mała to samo z przewodami filtry po wymianie.Auto szarpie,gaśnie zmienia obroty i ciężko zapala.,zapałił sie checki wyskoczył błąd p1220, wiec została jedynie pompa.Szulam warsztatu który bógłby sie tym zając,prosze o pomoc.


  A po tej wymianie filtrów ktoś opowietrzył układ? Wszystkie połączenia szczelne? Przy zasilaniu paliwem z naczynia ponad silnikiem silnik zachowuje się tak samo?

  http://forum.samnaprawiam.com/blad-p1220-vectra-b-20-dtl-vt6408.htm
 • #5
  Zbyszko0007
  Level 2  
  Witam po dłuższym czasie.Problem rozwiązano,problemem była pompa wtryskowa.Regeneracja koszt wymiany 2200 zł. PAMIETAJ BY PRZED WYMIANĄ WYCZYŚCIĆ CAŁY UKŁAD PALIWOWY ŁĄCZNIE ZE ZBIORNIKIEM, i oxzywiście koniecznie odpowietrzyć za co dziękuje koledze "jdubowski "!!! To co miałem w zbiorniku,echh brakuje słów. Pompa koszt 1900 zł przy zdaniu uszkodzonej w miejscowości Rumia. Kontakt w necie.
  Po wymianie ciężko odpalał ,dopiero dobry mechanik wszystko wyregulował. Temat uważam za zamknięty.