Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy j5 2017 vs Huawei P9 Lite

19siwy20 08 Sie 2017 09:48 5091 11
    19siwy20
    Poziom 9  
    Witam, mam małą prośbę o krótkie ale konkretne porównanie tych telefonów. Oczywiście oglądałem ich specyfikację, filmiki ale nie potrafię się zdecydować a i oceny tych telefonów różne na różnych stronach. Może ktoś ma używa dłuższy czas i się może podzielić opinią.
    19siwy20
    Poziom 9  
    Przede wszystkim niezawodność i szybkość działania przy instalacji większej ilości aplikacji. Aparat np. to sprawa drugorzędna.
    19siwy20
    Poziom 9  
    No przy oglądaniu recenzji zdziwiło mnie, że Huawei ma lepszy wynik w antutu niż J5.
    myszka2508
    Poziom 2  
    No jak jakoś nie jestem przekonana do Samsungów. O ile S są fajne to J wydają mi się plastikowe i delikatne.
    fallenang
    Poziom 7  
    A ja słyszałam, że lite to okrojone wersje i szybko się psują. Można zawsze porównać w porównywarkach i zobaczyć czym one się głównie różnią.
    shewaited8
    Poziom 4  
    W Samsungach AMOLEDy robią robotę ale drogie w razie wymiany. Osobiście jednak J5 ;)
    a przy okazji... taki np Samsung Galaxy J5 i jego inne nazwy J510F i J510FN stosowane na przemian u sprzedawców wyświetlaczy. Zakładając kupno wyświetlacza opisanego jako do J510F i montaż do J510FN, czy napotkam problemy z uruchomieniem albo działaniem? Czy to bez znaczenia?
    fallenang
    Poziom 7  
    Amoled to w ogóle wyższa jazda. Od zawsze wiadomo było, że wymiana wyświetlacza to duży koszt i czasami się nie opłacało. Ale dobry wyświetlacz to jedno, ale pamięć i aparat też ważne. I tu porównywanie specyfikacji w porównywarkach może być pomocne.
    windowisall
    Poziom 5  
    Zdecydowanie j5. Co prawda sama wydajność teoretycznie powinna leżeć po stronie huawei, to jednak sam telefon ostro przymula na dłuższą metę. Co do samsunga - metalowa obudowa, świetny ekran to główne atuty, ja osobiście zaliczyłbym do nich także multimedia, jakość dźwięku na słuchawkach jest całkiem całkiem. Na głośniku - nie oszukujmy się, to model niskobudżetowy, nie ma co się rozpisywać na ten temat. O jakim modelu p9 lite mówisz? 2016 czy 2017?
    Konkludując - z tych dwóch modeli wziąłbym... motorolę moto g5s, ale to dlatego, że czysty android to dobry android (przynajmniej dla mnie) :D
    windowisall
    Poziom 5  
    A no ma :D od wersji "2017" wszystkie modele z serii J posiadają metalową obudowę.