Witam wszystkich. Jakieś trzy miesiące temu nabyłem aparat C-7070WZ Olympusa. Ostatnio zauważyłem że zdjęcia sa jakby mocniej zaszumione, a drobne szczegóły nie są oddawane wyraźnie. Na początku nie było takich "efektów". Poza tym zdjęcia sprawiają wrażenie nieznacznie "prześwietlonych". Może być to spowodowane zbyt wysokimi temperaturami? Obiektyw jest czysty, używam filtra UV King, a zdjęcia czy to z filtrem czy bez wychodzą jednakowo. ISO ustawiam najniżej jak się da, nic nie pomaga. Miał ktoś już podobny problem ze swoim aparatem?