Mam do wymiany amortyzatory bo opuścił się zbiornik i przechylił na prawo.Wzrokowo widać ,że dwa z nich są do wymiany, ale chyba prawidłowo, to chyba trzeba wymienić cztery.W jaki sposób szybko i bezproblemowo dokonać wymiany?Czy są jakieś utrudnienia i haczyki?