Witam
W sobotę zepsuł mi się wyłącznik, trudno dostać taki od ręki, a potrzebuję uruchomić maszynę. W środku wyłącznika nie widać, które zapadki były łączone ponieważ wszystko się stopiło razem. Chcę na razie podłączyć standardowy wyłącznik od piły łańcuchowej. Które przewody mają się połączyć żeby poprawnie uruchomiła się piła? Według schematu wszystkie przewody 1, 2, 3 mają być połączone razem? Tak?
Niżej zdjęcia:


W sobotę zepsuł mi się wyłącznik, trudno dostać taki od ręki, a potrzebuję uruchomić maszynę. W środku wyłącznika nie widać, które zapadki były łączone ponieważ wszystko się stopiło razem. Chcę na razie podłączyć standardowy wyłącznik od piły łańcuchowej. Które przewody mają się połączyć żeby poprawnie uruchomiła się piła? Według schematu wszystkie przewody 1, 2, 3 mają być połączone razem? Tak?
Niżej zdjęcia: