#1 1703741 03 Sie 2005 18:51 foxik000000 foxik000000 Poziom 29 Posty: 1533 Pomógł: 101 Ocena: 56 Autor tematu Post #1 1703741 03 Sie 2005 18:51 Mam pytanie czy ktoś może ma telefunkena model PP100 bo chciał bym się o kilka spraw zapytaać. Pozdrawiam:D
#2 1737942 16 Sie 2005 11:02 foxik000000 foxik000000 Poziom 29 Posty: 1533 Pomógł: 101 Ocena: 56 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #2 1737942 16 Sie 2005 11:02 Nikt z was niesłyszał nigdy o tym radiu??