Witam wszystkich!!!
Mam pytanie może ktoś juz robił coś takiego.
A mianowicie czy któryś z kolegów koleżanek ma jakąkolwiek wiedzę na temat radia DeTeWe UFH 971 oraz na temat jego programowania???
Proszę o wmiarę możliwości szybką odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie Przemek
Mam pytanie może ktoś juz robił coś takiego.
A mianowicie czy któryś z kolegów koleżanek ma jakąkolwiek wiedzę na temat radia DeTeWe UFH 971 oraz na temat jego programowania???
Proszę o wmiarę możliwości szybką odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie Przemek