Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mysz komputerowa do gier dla gracza praworęcznego.

22 Sie 2017 21:00 372 4
  • Poziom 5  
    Poszukuję dobrej myszki komputerowej dla gracza do 350-400 zł.

Dodano po 35 [minuty]:

Myślałem nad Steelseries Rival 100 albo 300 Albo Nad Razer Razer DeathAdder Elite.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 5  
    Dziękuje ale potrzebuję kilku propozycji chciałbym coś porównać. Jeśli to nie problem ?.
  • Poziom 43  
    Jaki chwyt?

Testów "ogarniętych gryzoni" jest kupa w sieci!

PS. Jak kiedyś pogrywałem - nawet esportowo to nie trzeba było gryzonia za taką sumę Inteli mouse 3 spokojnie wystarczała!

... chyba, że za stary już jestem :)
  • Poziom 17  
    Od 2012 roku przez około dwa lata korzystałem z zestawu mysz + klawiatura A4Tech (pewnie za około 50zł).

Później zmieniłem mysz na A4Tech Bloody R8.
    Chodziło mi głównie o to, żeby była "fajna" (nie rozpisując się za dużo, żeby pasowała do moich zastosowań) i żeby była bezprzewodowa. Wszystko fajnie, ładna, metalowe ślizgacze, nawet wygodna (chociaż przy dłuższym posiedzeniu ręka trochę drętwiała... chociaż to może być kwestia chwytu).

W lutym bieżącego roku kupiłem Corsair Sabre RGB (CH-9303011-EU). Przewodowa, podświetlana w kilku miejscach (logo Korsarza - tam gdzie trzyma się dłoń, z przodu, kółko po bokach i po lewej - wskaźnik aktualnie ustawionego DPI). DPI od 100 do 10000 (co 100 jednostek). W danym profilu/konfiguracji/zwał jak zwał można mieć na raz 5 zapisanych i dla każdego można ustawić sobie jakiś kolor, który tutaj jest stały tak jak się ustawi i jakie akurat DPI się wybierze, reszta miejsc... kolory jakie tylko chcesz - w teorii bo w praktyce, to co widać na ekranie może nieco odbiegać od rzeczywistości (przykład - biały jak jasny niebieski). Kolor można ustawić jeden cały czas, można wiele... ja mam teraz na przykład czerwony i pomarańczowy zmieniające się co około 5 sekund (wolniej się nie da co dla mnie jest minusem... mogłoby być jeszcze wolniej). Jeszcze jako minus, w takich kwestiach bardziej estetycznych... Widać na niej WSZELKIE ślady wilgoci (na przykład potu).
    Nawet wygodnie się ją trzyma, chociaż musiałem po przesiadce nieco przywyknąć, otóż mały palec zawsze trzymałem na krawędzi myszki, tak nawet na podkładce. Teraz razem - mały i serdeczny "siedzą" obok siebie podtrzymując myszkę ale nie dotykają podkładki (taki profil myszki - nie wiem jak to inaczej opisać).
    Ogólnie... Jestem zadowolony z wydanych pieniędzy. Z początku było mi jakoś tak "dziwnie" z tym gryzoniem w ręku ale przywykłem i jest fajnie. Cena? 249zł.