Witam
jak w temacie mam myjkę ciśnieniową stihl RE 128 plus włącza się silnik pracuje ale niestety nie wytwarza ciśnienia woda po prostu sobie leci czy ktoś z was miał już taki problem lub wie co to może być to proszę o podpowiedź.
jak w temacie mam myjkę ciśnieniową stihl RE 128 plus włącza się silnik pracuje ale niestety nie wytwarza ciśnienia woda po prostu sobie leci czy ktoś z was miał już taki problem lub wie co to może być to proszę o podpowiedź.