Witam,
dostał mi się niedziałający telefon NOKIA 6020. Okazało się że jest po zalaniu wodą. Po wyczyszczeniu ruszył, ale nie czyta sima i wyświetla komunikat "wstaw karte sim" . Wydaje mi się że karta wogóle nie ma zasilania, ale brak wiedzy w tym temacie skutecznie utrudnia mi naprawę. Stąd prośba o jakieś sugestie jak to pomierzyć??? Moze padło oprogramowanie?
dostał mi się niedziałający telefon NOKIA 6020. Okazało się że jest po zalaniu wodą. Po wyczyszczeniu ruszył, ale nie czyta sima i wyświetla komunikat "wstaw karte sim" . Wydaje mi się że karta wogóle nie ma zasilania, ale brak wiedzy w tym temacie skutecznie utrudnia mi naprawę. Stąd prośba o jakieś sugestie jak to pomierzyć??? Moze padło oprogramowanie?