#1 16675641 01 Wrz 2017 17:11 sulfatiazol sulfatiazol Poziom 11 Posty: 39 Ocena: 13 Autor tematu Post #1 16675641 01 Wrz 2017 17:11 Poszukuję schematu termostatu, który załączał by się przy 22 C , a wyłączał przy 27 C . Zasilanie 12 V z akumulatora.
#2 16675673 01 Wrz 2017 17:28 brofran brofran Poziom 41 Posty: 6632 Pomógł: 648 Ocena: 1400 Pomocny post? (0) Post #2 16675673 01 Wrz 2017 17:28 Taki podpasuje . Histerezę ustalisz rezystorem R6. Zmienić trzeba tylko zasilanie i przekaźnik na 12V. https://obrazki.elektroda.pl/1602931300_1320694492.gif
#3 16675778 01 Wrz 2017 18:18 sulfatiazol sulfatiazol Poziom 11 Posty: 39 Ocena: 13 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 16675778 01 Wrz 2017 18:18 ok. w wolnej chwili spróbuję coś pokombinować