Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Polar CZ 3402 - po przeniesieniu do innego mieszkania nie działa

-Bartusiowy- 01 Wrz 2017 17:50 411 4
  • #1 01 Wrz 2017 17:50
    -Bartusiowy-
    Poziom 3  

Witam, mam problem z wieloletnia lodówką Polar, przeszukalem forum lecz nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na swój problem.

Otóż jakiś czas temu lodówka została przetransportowana z mieszkania do mieszkania. Po podłączeniu do sieci świeci się zielona lampka sygnalizujaca działanie lodówki, lecz na wyświetlaczach lodówki widoczne są dwie małe litery o. Próbowałem uruchomić agregaty ręcznie jak napisano w instrukcji - naciskajac *** z lewej strony i * z drugiej strony, lecz bezskutecznie - lodówka jak nie startowała tak nie startuje. Po kliknięciu na żarówkę mogę ustawić temp. Lecz w dalszym ciągu po zatwierdzeniu * nic się nie dzieje. Proszę o pomoc w rozwiązaniu powyższego problemu.

Pozdrawiam

0 4
  • #2 01 Wrz 2017 19:21
    adamjk
    Poziom 23  

Oczywiście transportowałeś ją w pozycji pionowej?
    Pozdrowienia

0
  • #3 02 Wrz 2017 18:42
    -Bartusiowy-
    Poziom 3  

Pozycja pionowa oczywiście przypięta pasami na busie. Kolego aż takim młotkiem to nie jestem ;)

0
  • #4 02 Wrz 2017 21:48
    adamjk
    Poziom 23  

-Bartusiowy- napisał:
    Pozycja pionowa oczywiście przypięta pasami na busie. Kolego aż takim młotkiem to nie jestem ;)

Gdybyś miał w podpisie "Serwis AGD", to z całą pewnością bym tego nie napisał!

0
  • #5 02 Wrz 2017 22:54
    zibi1971
    Poziom 30  

Witam
    W poziomie czy w pionie przy tej usterce to bez znaczenia. Autor tematu ma problem z uruchomieniem kompresora. Jeśli w tej lodówce sterowanie jest elektroniczne to chyba powinienem sam sobie poradzić, chyba że ,, serwis Tv,, to tylko dla picu.

1