Pomóżcie - co robić???????? W trakcie instalowania IPoda Mini na laptopa z WIN XP zniknął cały soft z Ipoda. Teraz komp widzi go tylko jako zewnętrzny dysk twardy. Updater go widzi ale wyskakuje coś takiego
http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=300969
(ten dolny screen) .
Jak go odlacze od USB i probuje włączyc to pojawia się to:
http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=61003
updater pochodzi ze stronki producenta ipoda:
http://www.apple.com/ipod/download/
Czy mam szukać kogos kto ma karte firewire??czy to wogóle coś pomorze???
http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=300969
(ten dolny screen) .
Jak go odlacze od USB i probuje włączyc to pojawia się to:
http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=61003
updater pochodzi ze stronki producenta ipoda:
http://www.apple.com/ipod/download/
Czy mam szukać kogos kto ma karte firewire??czy to wogóle coś pomorze???