logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Instalacja iPod Mini 4GB na Windows XP - brak oprogramowania, widoczny jako dysk

marcinkalisz 04 Sie 2005 18:47 1607 4
REKLAMA
  • #1 1706584
    marcinkalisz
    Poziom 11  
    Posty: 40
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    Pomóżcie - co robić???????? W trakcie instalowania IPoda Mini na laptopa z WIN XP zniknął cały soft z Ipoda. Teraz komp widzi go tylko jako zewnętrzny dysk twardy. Updater go widzi ale wyskakuje coś takiego
    http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=300969
    (ten dolny screen) .

    Jak go odlacze od USB i probuje włączyc to pojawia się to:

    http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=61003

    updater pochodzi ze stronki producenta ipoda:
    http://www.apple.com/ipod/download/
    Czy mam szukać kogos kto ma karte firewire??czy to wogóle coś pomorze???
  • REKLAMA
  • #2 1756507
    wader_669
    Poziom 28  
    Posty: 1512
    Pomógł: 93
    Ocena: 15
    widze ze nikt nie odpowiada na twoj post czy jest ten problem nadal aktualny? jak chcesz to mozemy razem dojsc do rozwiazanie tego problemu tez niedawno kupilem ipoda i niewiele o tym wiem ale moze uda mi sie pomoc

    Dodano po 1 [minuty]:

    mi sie pokazalo cos podobnego jak pierwszy raz go podlanczalem do kompa zaczol mi wariowac musial formatowac takie bajery pozniej zrobilem na restor ipod i znowu wszystko dzialalo
  • REKLAMA
  • #3 1916580
    wader_669
    Poziom 28  
    Posty: 1512
    Pomógł: 93
    Ocena: 15
    jak pokazala sie ikona na ipodzie to znaczy ze pamiec totalnie nieznikla probowales ipoda resetowac lub cos podobnego i jak sie zachowuje gdy go totalnie rozladujesz?
  • REKLAMA
  • #4 3662975
    THoTH
    Poziom 16  
    Posty: 270
    Pomógł: 8
    Ocena: 23
    Moze warto by bylo zainstallowac Linuxa - tak zeby cokolwiek chodzilo!
    W tym przypadku proponuje RockBoxa !

    http://download.rockbox.org/manual/rockbox-ipodmini2g/rockbox-build.html

    U mnie byl podobny problem, zainstallowalem Linucha i Ipod bootowal sie do pewnego momentu, a potem mowil, ze partycja nie istnieje :/ i nie dalo sie go nawet podlaczyc pod USB ! < teraz pieknie gra i spiewa moj Ipodzik :D >

    Jesli jakies pytania, to dawaj na forum, niech inni korzystaja!
  • #5 3663527
    wader_669
    Poziom 28  
    Posty: 1512
    Pomógł: 93
    Ocena: 15
    fajny jest linux ale szkoda ze nie mozna sluchac muzyki podczas gdy sie cos innego robi
REKLAMA