Witam, czy jest możliwość legalnego użytkowania wzmacniacz gsm ? Z tego co czytałem jest to nielegalne bo zakłóca innym sygnał, lecz wiejski fachowiec upiera się że jego wzmacniacz zasięgu telefonicznego jest legalny mówi że jego antena kosztowała 700 zł i jest polska i ma certyfikat, ile w tym prawdy ?