Witam,
Mam problem z zdalnym połączeniem do serwera MySQL.
Może zacznę od tego.
Na komputerze gdzie mam zainstalowany serwer MySQL zainstalowałem również MySQL wrokbench. I gdy w nim wpisuje localhost to połączenie do bazy działa, natomiast gdy wpiszę adres tego komputera to nie da się połączyć.
Co trzeba ustawić żeby dało się po adresie IP połączyć ?
Wszystko to zainstalowane jest na UBUNTU.
Mam problem z zdalnym połączeniem do serwera MySQL.
Może zacznę od tego.
Na komputerze gdzie mam zainstalowany serwer MySQL zainstalowałem również MySQL wrokbench. I gdy w nim wpisuje localhost to połączenie do bazy działa, natomiast gdy wpiszę adres tego komputera to nie da się połączyć.
Co trzeba ustawić żeby dało się po adresie IP połączyć ?
Wszystko to zainstalowane jest na UBUNTU.