Witam, wczoraj zabrałem się za wymianę kabla od słuchawek ponieważ jedna nie działała. Dodam że robie to pierwszy raz
Wylutowałem stary kabel i zastąpiłem go nowym jednak problem mam z wtyczką jack. W oryginale były dwie osobna do słuchawek i mikrofonu. Kabel mam nieco inny i tu moje pytanie. Czy mam to zrobić na dwie wtyczki czy można tu użyć tylko jednej i jak kabelki przylutować? Poniżej przedstawię zdjęcia jak to wygląda.
Stary kabel :
Nowy kabel wygląda tak :
Takie wtyczki posiadam :

Stary kabel :
Nowy kabel wygląda tak :
Takie wtyczki posiadam :