Witam. Wymienilem kabelek na troche lepszy i pojawil sie maly problem. Sluchawki dzialaja super graja mega dobrze ale niestety nie dziala mikrofon. Znalazlem dziwna rzecz ktora stosuje producent sluchawek Steelseries (kabel wzialem wlasnie ze starych sluchawek). Wiec pierwsza roznica jest taka ze stary kabel mial jacka 4 pinowego a ten ma dwa 3 pinowe. Nie powinno robic to zadnej roznicy bo do wlutowania sa tak samo jak na 4 pinowym 4 kable (mikrofon, wspolne zero, prawa i lewa sluchawka). Ale tak jak mowilem kabel sie rozni jednym malym szczegolem ktorego nawet nie zauwazylem! I tutaj pojawia sie moj problem. Myslalem ze kabel od mikrofonu jest po prostu taki gruby ale okazuje sie ze w momencie zdjecia "izolacji" zrobionej z innego kabla!!! w srodku znajduje sie drugi kabel. Nie rozumiem o co chodzi. Zamieszczam fotke mam nadzieje ze ktos wie ocb i pomoze mi to podlaczyc. Normalnie jakas kablowa incepcja mi sie trafila
. Dzieki za pomoc i pozdrawiam!