Witam, posiadam iphone 6s+, który uległ zawilgoceniu. Ogólnie płyta była podlana na dole, ale bez tragedii.
Telefon miał zwarcie na VCC_main, które usunąłem poprzez wymianę c3618_rf. Iphone ruszył, ale załapał bootlopa.
Po tym wymieniłem układ tristar i to samo.
Wgrałem oprogramowanie poprzez itunes i wyskoczył błąd 4013.
Sprawdzałem napięcia 3V, 1.8V, 0.9V i wszystko ok. Czy jest coś jeszcze na co zwrócić uwagę czy rebailling nand?
Telefon miał zwarcie na VCC_main, które usunąłem poprzez wymianę c3618_rf. Iphone ruszył, ale załapał bootlopa.
Po tym wymieniłem układ tristar i to samo.
Wgrałem oprogramowanie poprzez itunes i wyskoczył błąd 4013.
Sprawdzałem napięcia 3V, 1.8V, 0.9V i wszystko ok. Czy jest coś jeszcze na co zwrócić uwagę czy rebailling nand?