Witam,
Posiadam napęd NICE POP - zwarcie na uzwojeniu pierwotnym trafa zasilania do 4 ohm. O dziwo nie przepala bezpiecznika a wywala bezpiecznik w domu. Pytanie z Waszego doświadczenia czy zdarza się awaria samego trafka? Napęd padł w nocy podczas spoczynku - wiem to bo mam sygnalizację zaniku zasilania w doku i ok. 4 rano wywaliło mi bezpieczniki - poranna diagnoza zaprowadziła mnie do napędu i jego trafka.
Drugie pytanie gdzie kupić taki trafek 22V - symbol TRA-M2.R01.
Posiadam napęd NICE POP - zwarcie na uzwojeniu pierwotnym trafa zasilania do 4 ohm. O dziwo nie przepala bezpiecznika a wywala bezpiecznik w domu. Pytanie z Waszego doświadczenia czy zdarza się awaria samego trafka? Napęd padł w nocy podczas spoczynku - wiem to bo mam sygnalizację zaniku zasilania w doku i ok. 4 rano wywaliło mi bezpieczniki - poranna diagnoza zaprowadziła mnie do napędu i jego trafka.
Drugie pytanie gdzie kupić taki trafek 22V - symbol TRA-M2.R01.