Jakim programem można podzielić *.mp3 na mniejsze pliki bo mam jedną mp-trójkę w której jest kilkanaście utworów.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamjankolo napisał:Domyślam się, że ściągnąłeś jakiś album w postaci jednego pliku mp3. Poszukaj pliku o takiej samej nazwie, ale o poszerzeniu cue. Tam są informacje pozwalające na automatyczny podział pliku na pojedyńcze utwory.
grzesiek_nysa napisał:Witam,mam taki pliczek dolaczony do mp3 i jak mam to wypalic zeby bylo podzielone na pojedyncze kawalki??
Gela napisał:Jakim programem można podzielić *.mp3 na mniejsze pliki bo mam jedną mp-trójkę w której jest kilkanaście utworów.
Moderowany przez jankolo:Autor wątku ma problem wyjaśniony. Temat zamykam