Witam!
Mam pytanie dotyczące egzaminu czeladniczego a mianowicie jakie są szanse na zdanie tego egzaminu aby otrzymać dyplom czeladniczy? Czy mam sie czegoś obawiac? Egzamin będzie się składał z etapu teoretycznego (pisemny i ustny) oraz praktycznego. Jak sie odbywa taki egzamin?
Dziękuję za wszystkie info
Pozdrawiam
Mam pytanie dotyczące egzaminu czeladniczego a mianowicie jakie są szanse na zdanie tego egzaminu aby otrzymać dyplom czeladniczy? Czy mam sie czegoś obawiac? Egzamin będzie się składał z etapu teoretycznego (pisemny i ustny) oraz praktycznego. Jak sie odbywa taki egzamin?
Dziękuję za wszystkie info
Pozdrawiam