Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 6 - Brak możliwości aktywacji iPhone 6 po restore

Kysu1557 11 Paź 2017 23:02 468 2
  • #1 11 Paź 2017 23:02
    Kysu1557
    Poziom 16  

Witam.
    Mam problem z aktywacją mojego iPhone'a 6 po przywróceniu do ustawień fabrycznych. Na samym telefonie, ani poprzez iTunes nie jestem w stanie tego zrobić.
    Na telefonie wyskakuje komunikat o niedostępnym serwerze a dokładnie (Błąd aktywacji iPhone'a. Iphone nie został aktywowany; serwer aktywacji jest niedostępny. Spróbuj podłączyć iPhone do iTunes blabla, itd. (nie ma znaczenia czy przez sieć komórkową, czy WiFi). Poprzez iTunes wyskakuje nieznany błąd pod numerem 0xE800013. Ręce opadają, próbowałem wszystkiego chyba co możlwe. Downgrade iOS (aktualnie jest cały czas 11.02), odtworzenie iPhone'a, zaktualizowanie i wszystko z marnym skutkiem. W iStorze koleś powiedział, że nie wie też co to jest i może probować zrobić odtworzenie, ale nie gwarantuje, że to pomoże, a w innym serwisie stwierdził, że nie też nie wie i żeby próbować za jakiś czas (XD)
    Proszę o pomoc bo próbuję ją znaleźć od 2 dni i nic! Robiłem już chyba wszystko co jest napisane w internecie na ten temat.
    Próbowałem na iOS 11.01, 02 i dzisiaj wyszedł 03, na nim również to samo.
    Pozdrawiam

0 2
  • #2 12 Paź 2017 07:44
    mahamalak
    Poziom 11  

Niestety wina nie leży w uszkodzonym software. Prawdopodobnie błąd wynika z uszkodzenia komponentów na płycie. W poprzednim modelu IPH5 często pojawiał się iTunes -1, rozwiązaniem było ponowne podgrzanie układów, dzięki czemu odzyskiwał on sprawność. W Twoim przypadku będzie podobnie.

0
  • #3 12 Paź 2017 13:28
    Kysu1557
    Poziom 16  

Naprawdę? Ja ten telefon kupiłem jako nowy jakoś na początku wakacji i nic z nim kompletnie nie robiłem... Nie wykazywał żadnych oznak uszkodzenia, wszystko działało bez zarzutu, a teraz takie coś? Niezłe jaja. Ile w ogóle takie coś kosztuje?
    Odesłałem go to serwisu, bo mi już skończyły się pomysły, zobaczymy co powiedzą..

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo