logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Satel CA-10 + GSM-4 - Czy możliwe jest sterowanie i powiadomienia SMS?

tomkolp 16 Paź 2017 11:45 1182 2
REKLAMA
  • #1 16760280
    tomkolp

    Poziom 10  
    Posty: 57
    Ocena: 2
    Satel CA-10 + GSM-4 mam pytanie czy przy takim połączeniu jestem w stanie otrzymywać smsy o rozbrojeniu i uzbrojeniu alarmu i sterować za pomocą smsa czuwaniem. Czy jak podłącze CA-10 przez Tip i Ring do T1 i R1 w GSM-4, to centrala będzie się dogadywać? Czy to potrafi tylko integra? Czytałem wszystkie instrukcję, ale tam jest tylko mowa o integrze.
    Konto firmowe:
    Laptopy Tomasz Rekusz
    Jastrzębce 4, Środa Śląska, 55-300 | Tel.: 793XXXXXX (Pokaż) | Strona WWW: http://laptopy.srodaslaska.eu/
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 16760650
    alster1
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Posty: 2103
    Pomógł: 352
    Ocena: 540
    Ca10 poprzez Tip i Ring nie dogada się z GSM4, w ten sposób możesz tylko wyslać komunikat z syntezera SM2 podłączonego do CA10.
    Oczekiwaną funkcjonalność możesz uzyskać poprzez odpowiednie łączenie wejść i wyjść centrali z wejściami i wyjściami modułu GSM.
  • #3 16761094
    tomkolp

    Poziom 10  
    Posty: 57
    Ocena: 2
    alster1 napisał:
    Ca10 poprzez Tip i Ring nie dogada się z GSM4, w ten sposób możesz tylko wyslać komunikat z syntezera SM2 podłączonego do CA10.
    Oczekiwaną funkcjonalność możesz uzyskać poprzez odpowiednie łączenie wejść i wyjść centrali z wejściami i wyjściami modułu GSM.

    O taka odpowiedź mi chodziło, dziekuje bardzo.
    Konto firmowe:
    Laptopy Tomasz Rekusz
    Jastrzębce 4, Środa Śląska, 55-300 | Tel.: 793XXXXXX (Pokaż) | Strona WWW: http://laptopy.srodaslaska.eu/
REKLAMA