Satel CA-10 + GSM-4 mam pytanie czy przy takim połączeniu jestem w stanie otrzymywać smsy o rozbrojeniu i uzbrojeniu alarmu i sterować za pomocą smsa czuwaniem. Czy jak podłącze CA-10 przez Tip i Ring do T1 i R1 w GSM-4, to centrala będzie się dogadywać? Czy to potrafi tylko integra? Czytałem wszystkie instrukcję, ale tam jest tylko mowa o integrze.
Konto firmowe: