Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polski do C60 pod SST

07 Sie 2005 16:00 1547 12
  • Poziom 17  
    Witam!
    tak jak w temacie, czy ma ktos polskiego fullflasha do SSt (.bin 16mb) szukalem ale nie znalazlem... a we freii mam bot file not accepted, TP przeciety, w sst smiga. To jak ktos ma bina do sst to niech podrzuci.
    Z gory dzieki.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dołączam się do pytania.
    U mnie v27 - uwala fona - fon nie włacza się.
    Musiałem experymentować z C60repair z jakiejś czeskiej strony wgrywając jeden plik freią 8 zaznaczając (M55), a drugi freią 9 zaznaczając (C60) i wtedy telefon wstał.
    Chciałbym sam język PL oraz adres jego umieszczenia. Niewiem czy jak załaduje j. polski od v27 czy nie uwali fona. Jak macie sam j. polski to proszę.
  • Spec od GSM
    @witux - jesli v27 (flash intela) uwala Ci fona to raczej takiej wersji nie miales, teraz po repair masz chyba v14? Na kilka do ktorych po repair flash'ach wgrywalem swupa v23 bylo ok, zadnego nie uwalilo...
    Adresy jezyka we freia (Write flash to phone > Custom): 0x600000 - 0x66FFFF (mam tylko sam jezyk c60_lg91_v16)
  • Poziom 26  
    Dokładnie jeżeli uwala fona to w środu jest AMD a nie INTEL więc trzeba mieć flasha pod AMD jutro Ci podeślę do C60 full flash+eeprom+lang+bootocore tak żeby całego fona postawić z kontrastem dasz se radę bez problemu. Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Damiankca napisał:
    Dokładnie jeżeli uwala fona to w środu jest AMD a nie INTEL więc trzeba mieć flasha pod AMD jutro Ci podeślę do C60 full flash+eeprom+lang+bootocore tak żeby całego fona postawić z kontrastem dasz se radę bez problemu. Pozdrawiam

Dzieki - czekam, w tej chwili ładuje fulla v14 zobaczymy co wyjdzie :)
  • Poziom 17  
    Wgralem swupa i wszystko ok, jest polski, zadnych problemow nie bylo.

Dziekuje i pozdrawiam!!!
  • Poziom 16  
    mam pytanko... jakie adresy trzeba wposac w sst zeby wgrac polski język?

Dodano po 32 [minuty]:

przepraszam za to głupie pytanie, dopiero zaczynam, udało się ozywic c60 na intelu...
    Dziękuję wszystkim. :D
  • Poziom 17  
    @ Fabi20 wgraj poprostu swupa, najlepiej na poczatek v23, a nie bedziesz sie meczyl z sst...
  • Poziom 16  
    Swup mi nie chcial wejsc, nie wiem dlaczego, zwieralem nawet TP i tez lipa, na włączonym telefonie w swupie pierwsza linijka przeszla do konca, tel sie wylaczal i po czasie wyskakiwal error jakis, juz nie pamietam jaki. Ale wrzuciłem langa przez sst i jest ok, droga do uruchomienia tego fona była ciernista, ale z Waszą pomocą mi sie udalo, jeszcze raz dziekuję :D
  • Poziom 17  
    Tobie sie udalo, mi takze, wiec temat uwazam za zamkniety :)