Witam . Mama problem z telefonem. Podpinajac go pod ladowanie , pojawia się logo Alcatel . Po czym pojawia się animacja bateri ( 3 razy taj jakby się laduje ) i się wylancza . Świeci się dioda ładowania. Ale telefon już nie reaguje. Nie można go uruchomić. . Ps. Wymieniłem baterie ( kupiona okazyjnie ) .. ten sam problem mam w jednym z moich tabletów.