Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Asus zenfone a500kl - Root Android.

06 Lis 2017 00:10 975 7
  • Poziom 18  
    Witam, zakładam nowy temat na temat Asusa Zenfone a500kl. Chce go w końcu zrootować. Przy ostatnich próbach zrezygnowałem, ale teraz już mnie tak zdenerwował, że muszę to w końcu zrobić. Gwarancja bardzo dawno minęła. Mam androida 4.4.2, ale bez problemu mogę wskoczyć na 5. Posiłkowałem się Jak zrootować tego szrota, ale bez rezultatu, na początku wywalało CSC Mode czy jakąś tak, pobrałem z oficjalnej strony Asusa boot loader, ale teraz wywala takie coś co po niżej przedstawię. Jak go lepiej rootować? na Kitkacie czy na lollipop ? Bo obsieliście mi bardziej przypada do gustu lollipop ewentualnie 6.0 ale nie wiem czy te muzeum to pociągnie i czy bateria wytrzyma. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość ;)

Asus zenfone a500kl - Root Android.
  • Poziom 18  
    Próbowałem innymi sposobami, ale nadal lipa. Wygląda, że tel jest nadal "zablokowany". Próbowałem za pomocą tego Filmu, ale u mnie w ogóle blokuje się na Logo Asus i tak stoi, żadne napisy potem nie przeskakują. Żeby u mnie zrobić np. hard reset to wciskam Power + Volum Down i mam menu, żeby wejść niby w reconbery lub wyjść. Mam całkowicie inne bootowanie :/. Da radę przywrócić stare?

U mnie takie coś wyskakuje jak wciskam Power + Volume Up.
    Asus zenfone a500kl - Root Android.
  • Moderator - GSM
    A próbowałeś robić roota za pomocą kingoroot?
  • Poziom 18  
    Próbowałem, ale nie zrobił mi pełnego roota :/

p.s mi jedynie chodzi o przenoszenie aplikacji z pamięci wewnętrznej na zewnętrzną bo po czasie sypie błędami, że brak pamięci i nawet nic nie mogę zaktualizować :/
  • Moderator - GSM
    Sprawdź czy jest TWRP pod twój model. Jak jest to roota wgrasz poprzez TWRP.
  • Poziom 18  
    Nie wiem dokładnie o co chodzi z tym TWRP czytałem na ten temat i nie wiem nadal, czy tel będzie po polsku. Byłem w serwisie w Olsztynie i nie chcą się podjąć rootowania tego Asusa :/. Czyżby naprawdę był taki wredny ??

p.s u mnie jest głównie problem z bootloader, niby ściągnąłem z oficjalnej strony asusa unlock bootloader ale coś nie działa i przy próbie roota wyskakuje na tel CSC MODE i nic więcej sie nie dzieje.

Asus się roztrzaskał więc temat zamykam ;).
  • Poziom 18  
    Asus się roztrzaskał więc temat zamykam ;).