Witam mam problem .. nie wiem czy to jest coś poważnego ale kupiłem monitor który w prawym górnym rogu ma delikatne przebarwieni ... nie jest to jakaś plam a.. tylko po lewej stroni i środku szrość jest szara a w rogu ma delikatnie żółte zabarwienie .. czy może mi ktoś odpowiedzieć co to jest i czy jest to normale .. i czy ewentualnie nadaje się to aby zgłaszać serwisowi ??? Z góry dziękuje