mam dtf2 jak wgrywam soft to w pewnym momiecie mi zawiesza sie i wyskakuje error memory czy to oznacza ze mam uwalona pamiec. bo liste i eprrom moge wgrac. mam ciemny wyswietlacz pomocy juz caly tydzien sie mecze.prosze dzieki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam