Co polecacie? Ostatnio ograłem Wiedźmina 1 na wysokich 1600x900 ~30klatek, GTA IV, NFSU 2, Warcrafta 3, Starcrafta II, Bulletstorm, Quake 4, CoDy, GTA Vice City, Crysis, Gears of War, Devil May Cry 4, Hitman, Assassin, Syberię, Sanctum 2, CS GO.
Intel B960 2X2,2 GHz, GeForce 610M 1 GB, 4 GB ram.
Intel B960 2X2,2 GHz, GeForce 610M 1 GB, 4 GB ram.