logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gry na 5-letniego lapka na wyższych lub średnich detalach

zaczo 29 Lis 2017 16:36 471 2
REKLAMA
  • #1 16857025
    zaczo
    Poziom 11  
    Posty: 44
    Pomógł: 2
    Co polecacie? Ostatnio ograłem Wiedźmina 1 na wysokich 1600x900 ~30klatek, GTA IV, NFSU 2, Warcrafta 3, Starcrafta II, Bulletstorm, Quake 4, CoDy, GTA Vice City, Crysis, Gears of War, Devil May Cry 4, Hitman, Assassin, Syberię, Sanctum 2, CS GO.

    Intel B960 2X2,2 GHz, GeForce 610M 1 GB, 4 GB ram.
  • REKLAMA
  • #2 16862346
    wRxx
    Poziom 10  
    Posty: 136
    Pomógł: 1
    Ocena: 5
    Zależy jakie gry Cie interesują,ja od siebie mogę polecić RPG Dungeon Siege II,kiedyś się w to nieźle wkręciłem :) Wyścigówki to WRC 3,może 4 Ci pójdzie,grałes w Need For Speed Most Wanted ? Klasyka gatunku,jak lubisz gry wyścigowe to musisz to przejść :)
  • #3 16862379
    safbot1st
    Poziom 43  
    Posty: 21951
    Pomógł: 2719
    Ocena: 1583
    The Battle for Wesnoth! Oj z pare tygodni spędziłem i ciągle przechodzę... ;)
REKLAMA