Słuchajcie, zakupiłem drukarkę poleasingową. Mógłby ktoś znający się na rzeczy rzucić okiem na załącznik i napisać, w jakim mniej więcej stanie technicznym ona jest? Kupiłem jakiś totalny szrot, czy jest szansa, że jeszcze trochę mi posłuży?
Sprzęt zakupiłem do użytku domowego. Będę drukował może z 10 stron dziennie.