Czy istnieje możliwośc zawężenia zakresu pomiarowego? Wiem jak sie rozszerza zakres pomiarowy woltomierza, lecz pytam o działanie odwrotne.
Mam miernik 0-250V chciałbym natomiast aby mierzył napięcia 0-30V lub 0-50V.
Czy jest to możliwe? Jeśli tak to prosze o pomoc, z góry dziękuje za pomoc.
Mam miernik 0-250V chciałbym natomiast aby mierzył napięcia 0-30V lub 0-50V.
Czy jest to możliwe? Jeśli tak to prosze o pomoc, z góry dziękuje za pomoc.