wymieniałem trafopowielacz i zmieniły się ustawienia obrazu . Potrzebuje wejść w tryb serwisowy ale wszystkie znane mi sposoby nie skutkują . Telewizor ma procesor SDA5457 B004 i pilot R28BO
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam