Cześć, mam stary zasilacz ATX Kombinowałem w warsztacie, sprawdzałem paski led ty zasilaczem (oczywiście 12v). Zobaczyłem że "pasek" 3 diod nie świeci, odciąłem go podłączyłem do lini 12 volt i... zasilacz padł. Sprawdzałem, nic się nie grzeje ani trochę kondensatory elektrolityczne nie mają wybrzuszeń. Co mam sprawdzić ? Czy da się go naprawić ? Ten zasilacz jest dla mnie bardzo ważny.