#1 1723215 10 Sie 2005 19:27 iquest iquest Poziom 17 Posty: 287 Ocena: 21 Autor tematu Post #1 1723215 10 Sie 2005 19:27 Jak w temacie czy ktoś sie spotkał w którym sofcie do tego telefonu wystepuje opcja automatycznj blokady klawiatury po określonym czasie ?
#2 1724359 11 Sie 2005 00:42 morgan_exe morgan_exe Spec od GSM Posty: 5513 Pomógł: 332 Ocena: 115 Pomocny post? (0) Post #2 1724359 11 Sie 2005 00:42 Nokia w zadnym swoim sofcie do tego modelu jeszcze nie zaimplementowala tej funkcji...
#3 1976751 12 Lis 2005 17:20 iquest iquest Poziom 17 Posty: 287 Ocena: 21 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 1976751 12 Lis 2005 17:20 Dziekuje za odpowiedz,pozostaje oczekiwanie na jakis soft retro
#4 1976957 12 Lis 2005 17:38 JareckiP JareckiP Poziom 27 Posty: 706 Pomógł: 102 Ocena: 11 Pomocny post? (0) Post #4 1976957 12 Lis 2005 17:38 Wątpię aby Nokia wypuściła jeszcze jakiś soft do 6310i a jeśli nawet to napewno nie będzie automatycznej blokady klawiatury
#5 1977209 12 Lis 2005 18:01 iquest iquest Poziom 17 Posty: 287 Ocena: 21 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 1977209 12 Lis 2005 18:01 Ależ oczywiscie, nie myslałem o Noki Mam na uwadze dystrybucje prywatne
#6 1981098 13 Lis 2005 06:49 JareckiP JareckiP Poziom 27 Posty: 706 Pomógł: 102 Ocena: 11 Pomocny post? (0) Post #6 1981098 13 Lis 2005 06:49 Z tym jeszcze większy problem bo modyfikacje DCT4 są na razie niemozliwe