Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kiano Intelect X1 - Tablet widzi karty micro sd ale nie potrafi ich sformatować

kambaleron 15 Gru 2017 22:58 477 2
  • #1 15 Gru 2017 22:58
    kambaleron
    Poziom 8  

Dzień dobry/Dobry wieczór. Jestem w posiadaniu Tabletu 2in1 Kiano Intelect X1. Tablet ma problemy z czytaniem kart micro sd a mianowicie widzi kartę ale nie potrafi jej "zaadaptować". Przy próbie formatu na ntfs wyskakuje błąd. Po formatowaniu na ExFat widzi kartę ale nie działa prawidłowo. Podczas przesyłu pliku na kartę zaczyna normalnie ale nagle transfer spada i wyskakuje błąd w przesyłaniu. Próbowałem przeinstalować system Windows 10 zarówno w wersji 1703 jak i 1709. Instalowałem sterowniki dostarczone od Kiano choć nie zauważyłem w nich sterownika od czytnika kart ani jemu podobnych. Przywracałem ustawienia fabryczne biosu. Testowałem karty 8gb class 4, 16gb class 10 i 64gb UHS1. Wygląda mi to na problem z sterownikiem lub uszkodzeniem płyty głównej. Nie wiem czy sam Windows nie instaluje błędnego sterownika bo ostatnio była podobna sytuacja z modułem WiFi gdzie windows bez wiedzy zainstalował wadliwe sterowniki. Byłbym wdzięczny za pomoc.

0 2
  • #2 17 Gru 2017 16:39
    marek216

Poziom 43  

Wrzuć screen z menagera urządzeń.
    Ew. sprawdź np. Everestem jakie urządzenia masz zainstalowane a jaki sterownik ma system.

0
  • #3 18 Gru 2017 00:12
    gradek83
    Poziom 36  

kambaleron napisał:
    Tablet ma problemy z czytaniem kart micro sd a mianowicie widzi kartę ale nie potrafi jej "zaadaptować". Przy próbie formatu na ntfs wyskakuje błąd. Po formatowaniu na ExFat widzi kartę ale nie działa prawidłowo.

A jak sformatujesz na FAT32 to też taki sam efekt ?

0
  Szukaj w 5mln produktów