Witam
Sprzet to win 7 64bit, i5 3.3ghz, atm Radeon 7800 hd, 8 gb ram ale do rzeczy.
Zakupilem pada na PC -genesis pv59. Przy pierwszej probie podlaczenia pad wlaczyl sie, zamigaly kontrolki i po podłączeniu do gry dzialal. Ale to tylko do wyłączenia gry, pozniej przestał do teraz..
Jest widoczny w menedzerze urzadzen, w panelu sterowania pokazuje ze urzadzenia dziala poprawnie jednakze wgl nie dziala. Sterowniki zainstalowane, obecnosc pada pokazuje nawet w grze ale nie dziala zaden przycisk. Probowalem sprawdzic czy pad działa w xce360 i nie dziala. Na innym komp w panelu sterowania rowniez nie dziala.
Jakies pomysly?
Sprzet to win 7 64bit, i5 3.3ghz, atm Radeon 7800 hd, 8 gb ram ale do rzeczy.
Zakupilem pada na PC -genesis pv59. Przy pierwszej probie podlaczenia pad wlaczyl sie, zamigaly kontrolki i po podłączeniu do gry dzialal. Ale to tylko do wyłączenia gry, pozniej przestał do teraz..
Jest widoczny w menedzerze urzadzen, w panelu sterowania pokazuje ze urzadzenia dziala poprawnie jednakze wgl nie dziala. Sterowniki zainstalowane, obecnosc pada pokazuje nawet w grze ale nie dziala zaden przycisk. Probowalem sprawdzic czy pad działa w xce360 i nie dziala. Na innym komp w panelu sterowania rowniez nie dziala.
Jakies pomysly?