Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat podłączenia wzmacniacza pod zwrotnice

Dawid Krolik34 28 Sty 2018 18:18 231 6
  • #1 28 Sty 2018 18:18
    Dawid Krolik34
    Poziom 4  

Witam,
    Mam pewien problem ponieważ mam w planach zakupić kolumny JBL M 360. Jednak ich podłączenie jest identyczne jak podane na schemacie na zdjęciu.Problemem jest chęć podłązenia ich pod zwykły domowy wzmacniacz.Które przewody powinienem podłączyć pod + i - wzmacniacza.Z góry przepraszam za wybranie tematu bo jestem tu nowy i nie do końca wiem czy dobrze wybrałem.

0 6
  • Pomocny post
    #2 28 Sty 2018 18:37
    mariuszp19
    Poziom 31  

Czego tu nie rozumiesz? Sygnał podłącz do białego i czarnego przewodu obojętnie w którym gnieździe. Ważne, aby podłączyć tak samo plus i minus ze wzmacniacza w obu kolumnach.

0
  • #3 28 Sty 2018 18:47
    Dawid Krolik34
    Poziom 4  

mariuszp19 napisał:
    Czego tu nie rozumiesz? Sygnał podłącz do białego i czarnego przewodu obojętnie w którym gnieździe. Ważne, aby podłączyć tak samo plus i minus ze wzmacniacza w obu kolumnach.
    Czyli najlepiej pozbyć się tych łączących wejścia a resztę podłączyć pod wzmacniacz?

0
  • #5 28 Sty 2018 18:57
    Dawid Krolik34
    Poziom 4  

mariuszp19 napisał:
    Tylko ja za pomocą tego podpiąć kolumny pod zwykły domowy wzmacniacz?

Dodano po 2 [minuty]:

Dawid Krolik34 napisał:
    mariuszp19 napisał:
    Tylko ja za pomocą tego podpiąć kolumny pod zwykły domowy wzmacniacz?
    Rozumiem że dolutować +- i pod wzmacniacz?

0
  • Pomocny post
    #6 28 Sty 2018 19:03
    mariuszp19
    Poziom 31  

Jeśli chcesz przylutować kabel do gniazda w kolumnach, to możesz, ale nie jest to eleganckie. Kupujesz dwie wtyczki speakon i do nich przylutowujesz kabel od wzmacniacza.

0
  • #7 28 Sty 2018 19:12
    Dawid Krolik34
    Poziom 4  

mariuszp19 napisał:
    Jeśli chcesz przylutować kabel do gniazda w kolumnach, to możesz, ale nie jest to eleganckie. Kupujesz dwie wtyczki speakon i do nich przylutowujesz kabel od wzmacniacza.
    Dziękuję za pomoc, jutro jadę po kolumny więc w razie czego będę jeszcze pisał.

0