Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odzyskanie filmu z pamięci telefonu Huawei p9 lite

Delphi1999 05 Feb 2018 19:07 6888 5
 • #1
  Delphi1999
  Level 5  
  Witam. Usunąłem przed chwilą niechcący bardzo ważny filmik z pamięci telefonu (Huawei p9 lite 2017). Muszę go szybko odzyskać. Rotowanie nie wchodzi za bardzo w grę bo telefon ma miesiąc. Pozdrawiam.
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • #3
  Orzel27
  Level 26  
  Program z tego linku uszkadza oprogramowanie w telefonie, większość komentarzy to potwierdza.
 • #4
  blahfff
  Level 38  
  Ogolnie, bez roota nie ma nawet czym i jak probowac. W praktyce, po takim czasie mechanizm TRIM zrobil swoje i slady wymazal. Do tego dochodzi wymuszone szyfrowanie wiec realnie, szanse sa bliskie 0.
 • #5
  Orzel27
  Level 26  
  Jeżeli dane były bardzo ważne, można zaryzykować utratę gwarancji. Po rotowaniu problem znika, o ile telefon nie był używany.
 • #6
  blahfff
  Level 38  
  Mozna by, przy czym szanse na odzyskanie usunietych danych tego typu z wewnetrzej pamieci telefonu we wspolczensnych telefonach, z dzialajacym mechanizmem TRIM, ktory czysci komorki ze starych, nieuzywanych juz danych i szyfrowaniem jest praktycznie niemozliwe. Czesto nawet kolejnego dnia po usunieciu po pliku zostaje tylko slad w postaci nazwy, a po zawartosci nawet 1o bajt nie zostaje.

  Dodatkowo, w tym modelu roota mozna generalnie osiagnac odblokowujac bootloader , wgrywajac przerobione recovery i potem odpowiednia paczke. Odblokowanie bootloader z kolei skonczy sie przywroceniem ustawien fabrycznych, w tym wyczyszczeniem i zaszyfrowaniem ponownie pamieci wewnetrzej.