Witam.
Potrzebuję porady dotyczącej matrycy, która ostatnio zachowuje się bardzo dziwnie (filmik w załączniku). Mianowicie po około 5 - 10 minutach od włączenia zaczyna migotać na dole ekranu, tak jak w Windows, tak i np. w BIOS. Mam 2 karty graficzne, i gdy wchodzę w tryb 3d, to korzysta z innej karty graficznej, więc przyczyna leż gdzieś indziej, z resztą na zewnętrzym wyświetlaczu problem nie występuje. Czyściłem już spirytusem salicylowym wtyki taśmy i nic.
Spotkał się ktoś już może z czymś takim?
Laptop to Acer Aspire 5742G.
Matryca w nim, to połyskliwa matryca 15,6? o rozdzielczości 1366x768 to panel dostarczony przez LG (LP156WH2-TLEA).
Filmik - https://vidlox.tv/cf1lzizne1xo
Dziękuję.
Potrzebuję porady dotyczącej matrycy, która ostatnio zachowuje się bardzo dziwnie (filmik w załączniku). Mianowicie po około 5 - 10 minutach od włączenia zaczyna migotać na dole ekranu, tak jak w Windows, tak i np. w BIOS. Mam 2 karty graficzne, i gdy wchodzę w tryb 3d, to korzysta z innej karty graficznej, więc przyczyna leż gdzieś indziej, z resztą na zewnętrzym wyświetlaczu problem nie występuje. Czyściłem już spirytusem salicylowym wtyki taśmy i nic.
Spotkał się ktoś już może z czymś takim?
Laptop to Acer Aspire 5742G.
Matryca w nim, to połyskliwa matryca 15,6? o rozdzielczości 1366x768 to panel dostarczony przez LG (LP156WH2-TLEA).
Filmik - https://vidlox.tv/cf1lzizne1xo
Dziękuję.