logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Schemat wybieraka skrzyni biegów Mercedes Sprinter CDI 2.2 2002 - luzy na wybieraku

Pawel12343 09 Lut 2018 21:11 1863 2
REKLAMA
  • #1 17025832
    Pawel12343
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Szukam schematu zdj wybieraka skrzyni w Mercedesie sprinterze 2.2 CDI 2002 ponieważ mam luzy na wybieraku i ciężko wchodzi mi jedynka i chciałbym się tym zająć ale niechce narazie wyciągać skrzyni tylko najpierw zobaczyć jak to wygląda i pomyśleć jak się za to zabrać. Z góry dzięki
  • REKLAMA
  • #2 17026171
    arrrturek
    Poziom 11  
    Posty: 92
    Ocena: 67
    Jedynka też ciężko wchodzi na zgaszonym silniku? Miałem podobny problem, po usunięciu luzów na wybieraku jedynka wchodziła nieco lepiej ale to nie było to. Okazało się że to wina sprzęgła po wymianie wszystko działa jak należy. Sprawdź czy na zgaszonym silniku też wchodzi ciężko, jeżeli wchodzi lekko to wina będzie leżeć po stronie sprzęgła.
  • #3 17026180
    Pawel12343
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Jutro sprawdzę
REKLAMA