Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b6 sedan - Wymiana lewego reflektora na orginał

morton20 11 Lut 2018 22:33 216 2
  • #1 11 Lut 2018 22:33
    morton20
    Poziom 8  

Witam, Mam problem mianowicie mój lewy reflektor to zamiennik na sztukę założony od tak żeby było... Chce kupić drugi oryginał używkę stąd moje pytania:
    Jak się nie nadziać na anglika?
    Jakie firmy produkowały oryginał hella ? Valeo? Czy jakieś inne?
    Na co zwrócić szczególną uwagę ?
    O co chodzi z tą soczewką ? Bo niektórzy opisują ją w opisach a inni nie znowu na forach niektórzy piszą że od jej stanu zależy jasność świecenia jak to się ma do rzeczy? Jak to sprawdzić?
    W moim Passacie są zwykłe żarówki a nie xenon...
    Bardzo proszę o pomoc ponieważ jestem zielony w tym temacie a wydatek 250-300zł w tym wypadku to nie 10-20 zł...

0 2
  • #2 11 Lut 2018 23:01
    oczko100
    Poziom 9  

z tym oryginałem sprawa wygląda dziwnie rozebrałem kilka takich passaacików i tak hella zdarzała się rzadko i najczęściej była to zwykła na h7 a valeo to najczęściej bixenon skrętny choć nie zawsze wydaje mi się ze było to zależne od wersji . Najlepiej sprawdź na drugiej lampie jaką masz i taka kup bo jak jedna będzie hella druga valeo to będzie widać. kup taką jaką masz nie zmieniana i po sprawie.

0
  • #3 12 Lut 2018 11:21
    morton20
    Poziom 8  

Właśnie mam valeo ale na zwykłej h7 cóż pozostaje mi allegro no i to że jeżeli ktoś w opisie napisze że europejczyk to że nim będzie a nie angol... :/

0