Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Seat EXEO schemat - Schemat podłączenia haka, moduł haka, 13 pin na 7 pin.

swiety1981 19 Feb 2018 20:57 2229 2
    swiety1981
    Level 10  
    Witam.
    Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Sprawa dotyczy Seata Exeo a dokładniej gniazda przyczepki. Samochód trafił do mnie na podłączenie gniazda 7 pin przyczepki
    Trafił do mnie z odpiętym oryginalnym 13 pin gniazdem. Właściciel samochodu samodzielnie próbował zmienić gniazdo i odpiął wszystkie przewody nie oznaczając ich ani nie opisując. Przy mierzeniu napięcia pojawiają się tylko na kierunkowskazie lewym, jedne światło postojowe, światło stop. Na pozostałych przewodach nic nie ma. Do gniazda dochodzi 9 przewodów. Podejrzewam uszkodzenie modułu haka przez właściciela. Podobno hak jest oryginalny ale nic na ten temat nie mogę znaleźć w internecie. Czy ktoś wie gdzie taki moduł się znajduje a także czy może ktoś posiada schemat podłączenia haka ewentualnie opis przewodów w gnieździe.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    swiety1981
    Level 10  
    problem rozwiązany.
    Uszkodzony moduł haka. Podłączony inny z tym numerem ....383C.
    Wykrycie podłączenia przyczepki przez prawy kierunkowskaz. Trzeba podłączyć prawy kierunek żeby pojawiło się w pełni napięcie na gnieździe.
    Może komuś się przyda.
    swiety1981
    Level 10  
    problem rozwiązany.
    Uszkodzony moduł haka. Podłączony inny z tym numerem ....383C.
    Wykrycie podłączenia przyczepki przez prawy kierunkowskaz. Trzeba podłączyć prawy kierunek żeby pojawiło się w pełni napięcie na gnieździe.
    Może komuś się przyda.

Dodano po 1 [minuty]:

WSTYD. Pierdoła a nie udało się szybko rozwiązać