Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung RSH1UTRS miga pionowa kreska na wyswietlaczu lodówki.

19 Lut 2018 22:09 1725 6
  • Poziom 2  
    Czy ktoś może pomoc, co z tym zrobić? Wyświetlacz nie reaguje pomimo wyłączenia zasilania na parę godzin. Ktoś wie, co oznacza ten kod serwisowy? Kreska pionowa na temperaturze chłodziarki.
  • Moderator AGD i automatyka
    Pw1973 napisał:
    Kreska pionowa na temperaturze chłodziarki.

Która, są 4 i każda oznacza coś innego.
  • Poziom 2  
    mrhari napisał:
    [Która, są 4 i każda oznacza coś innego.
    Prawy dolny róg. Miałem wcześniej problemy z wiatraczkiem w panelu, ale wymieniłem cały panel i nie pomogło.
  • Pomocny post
    Moderator AGD i automatyka
    Pw1973 napisał:
    Prawy dolny róg

Uszkodzony NTC odszraniania na parowniku.
  • Poziom 9  
    Troszkę odświeżę temat mam podobny problem tylko model inny mianowicie RSJ1KERS1 i wszystkie 3 wyświetlacze w lodówce przestały działać łącznie z przyciskami, a na wyświetlaczu w drzwiach od chłodziarki miga kreska dolna patrząc na wprost prawa, czy to będzie podobny problem czy po prostu płyta główna padła, lodówka zamraża i chłodzi, ale nie pokazuje nic i nic nie można zmienić
  • Poziom 9  
    Dogżebałem się do czujnika, fakt nic nie wskazuje pod miernikiem, zamówiłem nowy mam nadzieję, że po wymianie wyświetlacze zaczną działać, dzięki za odp. Jednak tak z ciekawości zapytam jeszcze jakie temp. osiągają grzałki odszraniania bo po zdemontowaniu plastików zauważyłem, że plastik blisko tej grzałki z czarniał i dość spory kawałek się wykruszył, a na grzałce jest taki jakby nalot z topionego plastiku. Zatem w sumie to jak cofnę się wstecz to po zakupie ponad 7 lat temu wydawało mi się, że coś jakby śmierdzi, i jakby kable się paliły, ale później przestało już więc nie zagłębiałem tematu.