Witam dogłębszych znawców tematu.Mam pytanie czy półośki od automatycznej skrzyni będą pasowaly do manualnej=chodzi mi o zmiane z autom. na manual. Vectra A 93r motor 1,8. Pozdr.73!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam