Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki rodzaj 5.1 do salonu

11 Mar 2018 13:56 441 3
  • Poziom 11  
    Cześć
    Chciałbym nabyć jakiś zestaw 5.1 do mojego salonu.... Nie nie stereo zależy mi na 5.1 bo filmy, bo gry i dopiero gdzieś dalej muzyka.
    budżet około 1000pln może +10% rzecz jasna z tak zasobnym portfelem celuję w używki.
    Salon 20m2 z tym że strefa do słuchania jak widać na modelu około 2 m szerokości 2,5 - 3m od tv plus jeszcze jakieś 90cm miejsca za kanapą.Jaki rodzaj 5.1 do salonu
    Z moich skromnych doświadczeń z jakże badziewnym zestawem logitech z506 wiem że potrzebuję czegośz dts i wyjściem cyfrowym optycznym lub hdmi.
    I tu pytanie w tych pieniądzach celować w jakiś zestaw komputerowych 5.1? jak np logitech z906 lubZ-5500?
    Czy pokusić się o zestaw amplituner plus głośniki? Jeżeli głosniki to podłogówki (jamo eltax) czy przy tym pomieszczeniu raczej coś mniejszego do powieszenia na ścianie widziałem sporo takich zestawów harmana czy np yamahe ns-c20
    I ostatnia kwestia, co sądzicie o umiejscowieniu tylnej pary na podstawkach zaraz za kanapą czy na ścianie?
    Mile widziane wszystkie sugestie linki do sprzętu itd
    Pozdrawiam
    M.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 25  
    2mnemonic2 napisał:
    I tu pytanie w tych pieniądzach celować w jakiś zestaw komputerowych 5.1? jak np logitech z906 lubZ-5500?

Zdecydowanie tak, jest to dobra droga.

Zależy ile osób na raz będzie korzystać jak 2 to mogą być podstawki za kanapą, powyżej 2 to na ścianie.
  • Poziom 11  
    Dzięki kolego,
    A może ktoś pokusił by się o przegląd aktualnych ofert na alledrogo i subiektywne złożenie czegoś z używek mniej więcej pod pomieszczenie z1 posta? Taki zupełnie podstawowy zestaw amplituner plus glosnki 5.1 lub 5.0, oczywiście poza budżetem, tak dla fanu.
    Dzięki i pozdrawiam.
    M