Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Bios, edycja CAP Asus H81M - Edycja CAP . Jak wycisnąć z tego pliku BIN. Asus

rybda1 13 Mar 2018 08:42 399 3
  • #1 13 Mar 2018 08:42
    rybda1
    Poziom 9  

Witam serdecznie wszystkich. Już tydzień się męczę z plikiem CAP. Czy jest możliwość aby ktoś z Was wyciągnął BIN z tego pliku? Uwaliłem bios i mam ciemność na monitorze, tylko wiatrak działa i nic poza tym. Kość to Winbond 25Q64 w płycie Asus H81M. posiadam Programator CH341A. Albo może jakieś sugestie. Pozdrawiam i dziękuje.

0 3
  • #3 13 Mar 2018 20:41
    rybda1
    Poziom 9  

Znam moją płytę. Tylko jest problem bo ta płytka nie jest sprzedawana w sklepach bo to jest edycja płyt nie do sprzedaży. Ja ją dostałem i trochę się namęczyłem aby ściągnąć oryginalny bios. A płyta to Asus H81M-Apollo
    Bardzo dziękuje. Jak wrócę po pracy to dalej powalczę. Pozdrawiam

Dodano po 11 [godziny] 24 [minuty]:

Eureka. wszystko działa choć trochę się nagłowiłem. Oryginalny bios nie chciał działać. Zobaczyłem na stronie Asusa bliźniaczą płytę H81M2 i ściągnąłem bios. Przerobiłem jak kolega pokazał i......... eureka. Śmiga aż huczy. Pozdrawiam i bardzo dziękuje.

0
  • #4 14 Mar 2018 08:52
    rybda1
    Poziom 9  

Znam moją płytę. Tylko jest problem bo ta płytka nie jest sprzedawana w sklepach bo to jest edycja płyt nie do sprzedaży. Ja ją dostałem i trochę się namęczyłem aby ściągnąć oryginalny bios. A płyta to Asus H81M-Apollo
    Bardzo dziękuje. Jak wrócę po pracy to dalej powalczę. Pozdrawiam
    Dodano po 11 [godziny] 24 [minuty]:
    Eureka. wszystko działa choć trochę się nagłowiłem. Oryginalny bios nie chciał działać. Zobaczyłem na stronie Asusa bliźniaczą płytę H81M2 i ściągnąłem bios. Przerobiłem jak kolega pokazał i......... eureka. Śmiga aż huczy. Pozdrawiam i bardzo dziękuje.
    Dodano po 12 [godziny] 10 [minuty]:

0