witam niewiem czy niepomylilem dzialu jezeli tak to sorka
mam problem dotyczaczy kodekow lub programu niemoge ogladac zadny filmow avi
prosze o pomoc
mam problem dotyczaczy kodekow lub programu niemoge ogladac zadny filmow avi
prosze o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam