witam
chce podlaczyc wlacznik bezprzewodowy ORNO OR-SH-1704 w puszcze. obecnie mam trzy kable podlaczone do wlacznika z dwoma przyciskami (włącznik firmy ospel).Kazdy włącznik odpwiada za imna oprawe. podlaczenia wyglada tak ze mam jeden kabel L i dwa N. Chcialbym aby wlacznik bezprzewodowy odpwiedzialny byla za jedma oprawe. probowalem to spiac na rozne sposoby i nic z tego. czy ktos moze pomoc?
chce podlaczyc wlacznik bezprzewodowy ORNO OR-SH-1704 w puszcze. obecnie mam trzy kable podlaczone do wlacznika z dwoma przyciskami (włącznik firmy ospel).Kazdy włącznik odpwiada za imna oprawe. podlaczenia wyglada tak ze mam jeden kabel L i dwa N. Chcialbym aby wlacznik bezprzewodowy odpwiedzialny byla za jedma oprawe. probowalem to spiac na rozne sposoby i nic z tego. czy ktos moze pomoc?