Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led

22 Mar 2018 20:59 3123 17
  • Poziom 9  
    Witam. Założyłem oryginalne lampy do swojego Caddy 2016 rok (nowy model). Wtyczki na 10 pin pasowały bez przeróbek. Po podłączeniu efekt stroboskopu. W BCM zmieniłem kodowanie "Światła bi-xenon z przysłoną zainstalowane", efekt stroboskopu zniknął ale nie działają postojowe oraz ledy . Czy jeszcze gdzieś muszę zrobić kodowanie??? Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led image19 image20 image21 image22 image23 image24 image25 image26 image27 image28 image29

Dodano po 9 [minuty]:

VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led

Dodano po 33 [sekundy]:

Pomoze ktoś z kolegow???
  • Poziom 2  
    Witam , mam też ten sam problem i już nie mam pomysłu co dalej z tym zrobić :-(
  • Poziom 14  
    trzeba zmienic bcm pod obsluge led
  • Poziom 10  
    bcm, blokada komponentu, parametryzacja legalny sterownik , to ze wtyczki pasuja nic nie oznacza spr schemat, założyłeś bo miales h7? czujniki poziomowania itd
  • Poziom 2  
    W tej wersji nie ma żadnego czujnika poziomowania, bcm jest dokładnie taki sam, piny dokładnie w tym samym miejscu (h7=led+xenon)- wiem ponieważ posiadam kilka caddy 2k5 i tak się składa że w 1 egzemplarzu zamontowano fabrycznie led+xenon. Wszystko porównałem i nie ma żadnej różnicy w osprzęcie, instalacji etc. Problem jest z kodowaniem a mianowicie z bajtem 18/9. na chwilę obecną udało mi się włączyć światła do jazdy dziennej ale niestety nie przygasają po włączeniu świateł mijania, po prostu pasek ledowy gaśnie.
  • Poziom 10  
    xenon bez poziomowania :) nie ma takiego pojazdu takie jest wymaganie do homologowania
    sprawdz jaki bcm jest w caddy z xenonm jaki numer czesc dokładnie, jakie hw jakie sw , wejdz pod samochód i spr czujniki poziomowania , jesli masz tyle caddyyyyyyy na placu to sobie skopiuj kodowanie w czy masz problem ? jak sprawdziles sobie polaczenie ? kolorami wtyczki :) ?
  • Poziom 2  
    Wyobraź sobie że nie ma, też się zdziwiłem bo nie ma ani czujnika poziomu (ręcznie możesz ustawić wysokość świateł) ani spryskiwaczy. Nie mogę skopiować ponieważ egzemplarz który ma fabrycznie zamontowane ledy, jest zupełnie inaczej skonfigurowany niż ten do którego dołożyłem, Poza tym w bajcie 18 jak zapewne wiesz widnieje komunikat aby nie majstrować ponieważ można uwalić bcm, nie wiem dlaczego po zaprogramowaniu ustawia się domyślnie 00. A jeżeli chodzi o instalację to wyciągnąłem bcm w jednym i drugim, wersja ta sam piny przedzwoniłem (są osadzone w tym samym miejscu) nawet kolorystyka ta sama. Gdyby to było co innego to nie udało by mi się włączyć paska led do jazdy dziennej. Niestety jestem samoukiem, obdzwoniłem kilu elektroników w okolicy i wszyscy to samo "ło panie to będzie kosztowało ze 2- 3k to tyle roboty że hej) więc kupiłem sobie ori VCDS i zacząłem się bawić.
  • Poziom 10  
    skopiuj a pozniej eliminuj to czego nie ma bit po bicie

Dodano po 12 [minuty]:

a numery sterownikow tez sa te same ? w aucie z xenonem i bez niego ?
  • Poziom 2  
    Witam
    Temat już ogarnięty. Został wymieniony Bcm Plus programowanie pilota od centralnego zamka . Lampy były nowe i nie trzeba montować dodatkowego poziomowania poniżej zdjęcie VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led VW Caddy IV - Kodowanie bi-xenon led
  • Poziom 10  
    teraz wszystko jasne d8s, 2000 lm nie potrzebuje poziomowania taka mocniejsza h7
  • Poziom 10  
    Witam
    Kupiłem powypadkowego caddiego z 2015 r na zwykłych lampach. Oba są rozbite więc pomyslałem o założeniu ksenonów. Pasują w tym roczniku p&p w zderzak i tylko wymiana bcm mnie czeka?
  • Poziom 1  
    witam mam vw caddy 2015 i zamontowałem xenony z dziennymi i bcs też wymieniłem kupiłem vcds i nie daje rady z kodowaniem pomocy nie działają mi ledy
  • Poziom 1  
    Witam move prosic o temat kodawani led cady I bcm podrawiam
  • Poziom 2  
    Panowie jesli ktos ogarnol temat z lampami prosze o kontakt zaplace za pomoc przy wymianie lamp na ledy Pozdraiwmam
  • Poziom 10  
    Ja pomogę. Sms na 792785735 bo w robocie nie odbiorę.
  • Poziom 1  
    Cześć koledzy. na jakie BCM podmieniliście by działał xenon z ledem?
    Przymierzam się do lamp ale aktualnie mam zainstalowany moduł: 5K0-937-085-AD
    Jeśli macie sprawdzonego dostawcę modułów poproszę o info.
    Z góry dzięki za odpowiedź.